مجموعه ها

خدمات ویژه

 

علی رغم تحریم ها؛

صادرات نفت ایران افزایش یافت

اکونیوز: آمارهای متناقض صادرات نفت ایران در سال 2014 در شرایطی هر روز توسط یک نهاد خاص با ارقامی جدید اعلام می شود که دولت های ایران و آمریکا در اظهارنظرهای رسمی صادرات نفت را در قالب توافقات صورت گرفته کاملا قانونی اعلام می کنند.

 

سیف خبرداد؛

تعدیل واقعی نرخ ارز در روزهای آینده

اکونیوز:رییس کل بانک مرکزی گفت: براساس بررسی روزهای اخیر، بخشی از ورودی های بازار ارز بنابه دلایلی با تاخیر انجام شده و با پیگیری های صورت گرفته ورودی ها دوباره عمل می کند و تنها دلیل اقتصادی همین بوده که در روزهای آینده شاهد تعدیل واقعی این نرخ ها در بازار خواهیم بود.

 

بازار خودرو ترمز برید؛

صعود قیمت ها دربازار خالی ازمشتری

اکونیوز:ازار خودرو طی هفته جاری نسبت به سال های قبل وضعیت متفاوتی دارد؛ به گونه ای که قیمت ها در بازاری خالی از مشتری، همچنان روندی صعودی دارد.

 

آیا بنزین تک نرخی مانع قاچاق می شود؟

اکونیوز:عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: برای جلوگیری از قاچاق سوخت باید در دادن کارت سوخت دقت شود، چون کارت های سوخت زیادی در اختیار مردم است که واقعیت ندارد.

 

علیشیری مطرح کرد:

آماده همکاری با سرمایه گذاران چینی هستیم

اکونیوز:بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با سرمایه گذاران چینی در همایشی که به ابتکار سفارت ایران در چین هماهنگ شده بود ، فضای کلان سرمایه گذاری در ایران را به سرمایه گذاران چینی تشریح کرد.

 

رئیس کمیسیون آموزش مجلس:

رتبه بندی معلمان در دستور کار قراردارد

اکونیوز:رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: برای قدردانی از معلمان طرح رتبه بندی این قشر زحمت کش در دستور کار دولت و مجلس قرار گرفته است.

 

اختصاصی/مروری بر دیدگاه رهبری درمورد مقام زن؛

"برابری جنسی"بزرگترین خطای تفکّرغربى!

اکونیوز: رهبری معظم انقلاب اسلامی روز شنبه در دیدار با جمعی از بانوان برگزیده ی کشور، یکى از بزرگ ترین خطاهاى تفکّر غربى در مورد مسئله ى زن را عنوان «برابرى جنسى» دانستند.

 

رئیس کل بانک مرکزی:

دولت تغییری درنرخ ارز ایجاد نکرده است

اکونیوز:رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه دولت تصمیمی برای افزایش نرخ سود بانکی ندارد، گفت: در نرخ ارز نیز تغییری ایجاد نشده است.

 

گزارش/

گرانی بنزین چه برسر بازار می آورد؟

اکونیوز:تاکنون دولت بارها اعلام کرده افزایش قیمت بنزین تنها 5 درصد به تورم کشور اضافه می کند و این عدد نیز پس از کنترل نقدینگی خنثی می شود.

 

سخنگوی دولت :

73میلیون ایرانی یارنه نقدی می خواهند

اکونیوز:سخنگوی دولت گفت: در این مرحله از ثبت نام برای دریافت یارانه، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر انصراف دادند.

 

ظریف در نشست خبری با وزیر خارجه لتونی:

امیدواریم مذاکرات وین رضایت بخش باشد

اکونیوز:وزیر امور خارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با همتای لتونی خود نسبت به نتیجه بخش بودن مذاکرات هسته ای ایران و1+5 در گام نهایی ابراز امیدواری کرد.

 

بنزین از فردا شب گران می شود؛

عرضه بنزین سه نرخی از هفته آینده

اکونیوز:همزمان با تشکیل اتاق عملیات سوخت رسانی در سطح وزارت نفت، قیمت های جدید بنزین فردا شب رسما اعلام می شود تا از هفته آینده شاهد عرضه مجدد بنزین و گازوئیل سه نرخی در سطح جایگاه های سوخت باشیم.

 

صدور بخشنامه جدید در آستانه هدفمندی؛

17قلم کالای اساسی قیمت گذاری شد

اکونیوز:دولت در بخشنامه ای جدید کالاهای اساسی و حساس را به دو گروه تقسیم بندی کرد که 17 کالای اولویت یک مشمول قیمت گذاری توسط کارگروه تنظیم بازار و 26 کالای اولویت دو مشمول رصد و پایش مستمر بازار شدند.

 

رئیس سازمان امور مالیاتی عنوان کرد:

متوسط رشد درآمد ایرانی ها درسال93

اکونیوز:رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: متوسط رشد درآمد ایران ها در سال گذشته ۳۳ درصد بود، اما امسال متوسط درآمد بیش از ۴۴ درصد در قانون اعلام شده است.

 

قول مسئولان برای گران نشدن دارو

اکونیوز:رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه امسال دارو گران نخواهد شد، گفت: حمایت از داروهای داخلی به شرط افزایش کیفیت داروها در دستور کار ما است.

 

انصراف دهندگان ازیارانه نقدی بخوانند

اکونیوز:سرپرستان خانواری که از دریافت یارانه منصرف شده و کد رهگیری دریافت نکرده یا گم کرده اند، با شماره تلفن ۹۰۰۹۰۰۰۰۱۷ سازمان هدفمندسازی یارانه تماس گرفته و پس از دریافت کد رهگیری، مراحل لغو ثبت نام را تکمیل کنند.

 

زنگنه خبرداد:

صادرات بیش از ۴۸ میلیارد دلار نفت

اکونیوز:وزیر نفت در نشست کمیسیون برنامه و بودجه ارزش کل نفت و میعانات گازی صادر شده سال گذشته را ۴۸ میلیارد و ۱۳۲ میلیون دلار اعلام کرد.

 

ارجاع سوال از وزیر کشور به صحن مجلس

اکونیوز:سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : در جلسه روزگذشته این کمیسیون پاسخ های وزیر کشور سه نفر از نمایندگان را قانع نکرد .

 

رئیس بانک مرکزی خبر داد:

وصول بدهی های نفتی ایران از آمریکا

اکونیوز:نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از حضور رییس بانک مرکزی و وزیر صنعت، معدن و تجارت و توضیحات آن ها از وصول بدهی های نفتی ایران به آمریکا خبر داد.

 

نعمت زاده خطاب به خودروسازان:

افزایش قیمت باید با تائید دولت باشد

اکونیوز:وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خودروسازان داخلی کشور باید با تدبیر و تلاش، جایگاه خود را تا سطح ده خودروساز مهم دنیا ارتقا دهند.

 عضویت
 ارسال خبر
 آب و هوا
خبرنگاران افتخاری: برای ارسال خبر به سایت برروی لینک زیر کلیک کنید

ارسال خبر
 نرخ ارز
 طلا
 شاخص سهام
دلارآمریکا 25,513  ریال
یورو 35,248  ریال
پوندانگلیس 42,935  ریال
درهم 6,943  ریال
قیمت جهانی - انس 1,285  دلارآمریکا
سکه - طرح جدید 9,915,000  ریال
نیم سکه 5,330,000  ریال
ربع سکه 3,180,000  ریال
عناوین خبری

صادرات نفت ایران افزایش یافت

اکونیوز: آمارهای متناقض صادرات نفت ایران در سال 2014 در شرایطی هر روز توسط یک نهاد خاص با ارقامی جدید اعلام می شود که دولت های ایران و آمریکا در اظهارنظرهای رسمی صادرات نفت را در قالب توافقات صورت گرفته کاملا قانونی اعلام می کنند.

افزایش بهای نفت دربازارهای آسیا

آیا بنزین تک نرخی مانع قاچاق می شود؟

چرا پروژه خط لوله صلح به تعویق افتاد؟

درآمد نفت ایران به 41 میلیارد دلار رسید

برق در فاز دوم چقدر گران می شود؟

اختصاصی

صادرات نفت ایران افزایش یافت

آیا بنزین تک نرخی مانع قاچاق می شود؟

زیر شاخه ها

بازار جهانی نفت

نفت، گاز و پتروشیمی

پخش و پالایش

برق و آب

انرژی های نو

وضعيت بازار سرمايه جهان

داوجونز
1,641,271
استاندارد اند پورز
186,509
نزدک
424,540
آگهی های ویژه

تبدیل گوشی های اندروید به پهپاد

اکونیوز: اخیرا کارشناسان اقدام به تولید تجهیزات جانبی گوشی های اندروید کرده اند که با اتصال این تجهیزات به آنها می توان از این گوشی ها به عنوان پهپاد استفاده کرد.

رونمایی مایکروسافت از آفیس برای آی پد

اکونیوز:برای اولین بار از زمان انتصابش به عنوان مدیر عامل جدید شرکت مایکروسافت، ساتایا نادلا از آفیس جدید بهبود یافته برای ابزارهای لمسی رونمایی کرد.

نحوه غیر فعال کردن ویندوز دیفندر

اکونیوز:ویندوز دیفندر گاهی اوقات به جای مرحم شدن نمک روی زخم شما می پاشد