رئیس جمهور درجمع رسانه های آمریکا:

حملات آمریکا به سوریه غیرقانونی است

اکونیوز:حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک به سر می برد،گفت: برنامه ای برای دیدار با 'باراک اوباما' رییس جمهوری آمریکا ندارم.

 

نظر طیب نیا درباره بنگاهداری بانک ها

اکونیوز:وزیر اقتصاد با بیان اینکه داشتن برنامه راهبردی یکی از اولویت های اصلی بانکهاست، گفت: تا مادامی که بانکها از عملیات اصلی خود سودآور نشوند، نباید انتظار داشت از بنگاهداری خارج شوند و یا در عملیات خود پایداری داشته باشند.

 

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد:

لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی در حوزه جوانان

اکونیوز:معاون اول رئیس جمهور در نخستین جلسه شورای عالی جوانان در دولت یازدهم با تاکید بر لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی در حوزه جوانان گفت: اعتیاد، طلاق و خشونت سه آسیب جدی قشر جوانان است.

 

معاون رئیس جمهور:

لایحه بودجه سال 94 دولت انضباطی است

اکونیوز:سخنگوی دولت از رشد مثبت اقتصادی در سه ماهه اول امسال خبرداد و گفـت: بودجه 94 یک بودجه انضباطی خواهد بود که در زمان مقرر تحویل مجلس می شود.

 

صورت های مالی بانک مسکن تصویب شد

اکونیوز:باحضور وزرای امور اقتصادی و دارایی و راه و شهرسازی،رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اعضای مجمع ،نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی و صنعت،معدن و تجارت ،مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران بانک مسکن صورت های مالی منتهی به 29اسفند 1392 بانک مسکن به تصویب رسید.

 

وزیر نفت:

دریافت پول نفت ازهند وظیفه ما نیست

اکونیوز:وزیر نفت گفت: دریافت پول نفت ایران از هند در حیطه وظایف بانک مرکزی است و آنها این موضوع را پیگیری می کنند.

 

بخشایش در نطقه میان دستور:

جامعه ما دچار توهمات اقتصادی است

اکونیوز:نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه ما دچار هیجانات سیاسی و توهمات اقتصادی است، به خصوص در بین مقاماتی که با ثروت و قدرت رابطه ایجابی دارند.

 

رایزنی های فشرده ظریف در نیویورک

اکونیوز:وزیرخارجه ایران که در نیویورک بسر می برد روز دوشنبه به وقت محلی با شماری از همتایان خود دیدار و گفتگو کرد.

 

معاون بانک مرکزی؛

600 شرکت متعلق به بانک ها است

اکونیوز:معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: ارزش بنگاه داری بانک ها 226 هزار و 600 میلیاردتومان برآورد شده که در یک زمانبندی مشخص باید مازاد شرکت های تحت مالکیت بانک ها فروخته شود.

 

شرط ارائه درخواست کارورزی؛

طرح آموزش قبل از اشتغال قطعی شد

اکونیوز: ثبت نام در کاریابی های غیردولتی، سپری شدن حداقل 6 ماه از زمان تحصیل و عدم شرکت در طرح های دیگر کارورزی؛ 3 شرط اساسی پذیرش درخواست فارغ التحصیلان دانشگاهی برای شرکت در دوره های 6 تا 12 ماهه کارورزی است.

 

پیام روحانی به مناسبت بازگشایی مدارس

اکونیوز: متن پیام رئیس جمهور به مناسبت بازگشایی مدارس در مراسم بازگشایی مدارس سراسر کشور صبح امروز با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش قرائت شد.

 

ادعای کاخ سفید درباره یک پیشنهاد

اکونیوز:سخنگوی کاخ سفید ادعا کرد آمریکا پیشنهاد ایران را مبنی بر همکاری برای مبارزه با داعش ، در مقابل نرمش غرب در برنامه هسته ای این کشور ، رد کرده است .

 

سخنگوی قوه قضائیه:

استفاده میلیاردر نفتی ازچند شناسنامه

اکونیوز:سخنگوی دستگاه قضا با تشریح آخرین وضعیت پرونده ب. ز گفت: 10 نفر در این پرونده بازداشت شده اند و باب جدیدی در این خصوص باز شده است.

 

قول نعمت زاده برای طرح های نیمه تمام

اکونیوز:وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با همراهی دولت و بخش خصوصی در اجرای تکمیل طرح های نیمه تمام می توانیم به سرعت این طرح ها را راه اندازی کنیم.

 

انتقاد وزیر از بزرگنمایی فساد پزشکی

اکونیوز:وزیر بهداشت گفت: دولت در صدد است با واقعی کردن تعرفه خدمات پزشکی، گرفتاری های جامعه پزشکی را به حداقل رسانده و اضطراب و نگرانی را از مردم و جامعه پزشکی دور کند.

 

مشاور رئیس مجلس:

پیشنهاد آمریکا درمذاکرات مضحک است

اکونیوز:مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی یشنهاد آمریکایی ها برای قطع اتصالات سانتریفیوژهای ایران را مضحک خواند.

 

یک مقام مسئول در شرکت نفت خبرداد:

قرارداد جدیدنفتی ایران و بارسلونای اسپانیا

اکونیوز:یک مقام مسئول شرکت ملی نفت ایران با اشاره به احتمال امضای قرارداد جدید مطالعات اکتشاف نفت و گاز بین ایران و دانشگاه بارسلونای اسپانیا از مذاکره با 18شرکت خارجی برای حضور در 40 بلوک اکتشافی جدید خبر داد و اعلام کرد: کشف گاز در دریای عمان ادامه دارد.

 

خوش بینی به مذاکرات با پیشنهادهای جدید

اکونیوز:دیپلمات  های غربی گفته اند که ایران می تواند سانتریفیوژهای بیشتری داشته باشد، اما باید در تغذیه اورانیوم میان آن ها تغییر صورت گیرد.

 

برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل؛

رئیس جمهور عازم نیویورک شد

اکونیوز:رئیس جمهور صبح امروز دوشنبه برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک شد.

 

روحانی در مراسم رژه نیروهای مسلح:

هراسی از فشارهای دشمنان نداریم

اکونیوز:رئیس جمهور با اشاره به اینکه برخی کشورهای غربی سفره خود را با خون ملت های دیگر رنگین کرده اند گفت: تمام توان خود را برای تقویت نیروهای مسلح به کار گرفته ایم.

  • اخبار ویژه
  • نقد و نظر

وضعيت بازار سرمايه ايران

بورس اوراق بهادار
7,741,860
فرابورس
725.83
بورس کالا
115,662